روش های کاربردی برای جذب یکصد سابسکرایبر اول

آیا شما هم آماده جذب مشترکین و بازدیدکنندگان بیشتر در کانال یوتیوب خود هستید؟ آیا به دنبال آن هستید که برای جذب یکصد سابسکرایبر اول خود، راه.کارهای ارزشمندی را بیاموزید؟ در این جا نکاتی اساسی در مورد چگونگی موفقیت در تبلیغ، به اشتراک ­گذاری و رشد ویدئوی خود برای ایجاد مخاطبان بیشتر در YouTube را یاد خواهید گرفت.

محتوای مفیدی بسازید :

هنگام ساخت یک ویدیوی YouTube ، مطمئن شوید که برای مخاطبان شما مفید است تا بتوانید یک رابطه واقعی برقرار کنید. هدف شما در تولید محتوای ویدیویی این است که آنها به کیفیت محتوایی که ارائه می­دهید اعتماد کنند و یقین داشته باشند که به وقت آنها احترام می ­گذارید.

هدف شما باید ایجاد فیلم­ های قوی و ارزشمندی باشد که ارزش تماشا و به اشتراک ­گذاری مخاطبان شما را داشته باشد. هنگامی که کیفیت کانال YouTube خود را اثبات کردید، احتمال مراجعه دائم افراد برای دیدن موارد جدید بسیار بیشتر می­شود و شما می­توانید با تعدادی ویدیوی منظم در تقویمی مشخص، آن­ها را با خود همراه کنید.

 

تولید محتوای مفید

یافتن موضوعات ویدئویی مناسب و نکات کلیدی موثر در ساخت محتوای ویدیویی مفید است. به مشکلاتی که مخاطب شما با آن مواجه است، فکر کنید و با محتوای خود، چگونگی ایجاد یک راه حل برای جذب آن افراد را تعیین کنید و آنها را با مطالب خود آشنا کنید.

به طور معمول برای جذب یکصد سابسکرایبر اول در یوتیوب، از محبوب ­ترین قالب­ های ویدیویی از قبیل آموزش ­ها، بررسی محصولات، وبلاگ ­ها و پرسش و پاسخ استفاده می­شود. با اعتمادسازی، شما می­توانید مخاطبان YouTube ایجاد کنید که برای پاسخ به مشکلات خود به شما اعتماد می­کنند و آنها برای این کار شما را دوست خواهند داشت.

با محتواهای انحصاری مخاطبان خود را ایجاد کنید :

فراتر از ساخت فیلم­های عالی که شما را از سایر کانال­ های YouTube متمایز می­کند، مطمئن شوید که مخاطبان شما آن را درک می­کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها می­دانند محتوای شما چگونه متفاوت، بهتر و شاید کمی مختصر است.

در ابتدا فیلم­ ها را برای یک گروه انتخابی منتشر کنید و از حداقل کیفیت استفاده کنید. نیازی نیست که در شروع بهترین­ ها را در نظر بگیرید. این مهم است که شروع کنید. این موضوع می­تواند در جذب بهتر و سریع­ تر یکصد سابسکرایبر اول یوتیوب، تاثیرگذار باشد. دسترسی زودهنگام به ویدیوها را از وب سایت یا خبرنامه ایمیل خود ایجاد کنید، بنابراین مشترکین اولین اطلاعات را دارند.

 

یوتیوب، شبکه اجتماعی موفق و پولساز

وقتی ویدیوی جدیدی منتشر می­کنید، برای یک روز لیست نمی­شود. این بدان معنی است که عموم مردم نمی­توانند آن را پیدا کنند، اما شما می­توانید پیوند را برای افراد ارسال کنید. پس از آن، از طریق رسانه ­های اجتماعی برای همه افراد ارسال کنید. مخاطبان دائمی یوتیوب شما دوست دارند اولین کسانی باشند که محتوای جدید شما را می­بینند و به دلیل اشتراک در خبرنامه شما پاداش می­گیرند.

به خاطر داشته باشید که یک قانون کلی وجود دارد که اگر می­خواهید توجه کسی را به خود جلب کنید، آنچه را که می­خواهید به طور کامل به کسی بگویید، بیان نکنید. کمی رمز و راز در آنجا بگذارید تا آنها بتوانند به تماشا ادامه دهند. شما می توانید ضمن واترمارک کردن ویدیوهای خود از بخش تنظیمات، پیوسته فیلم­هایی را ایجاد کنید که اشتیاق مخاطبان را برای دیدن ادامه آن برانگیزد.

زمینه مهم هر ویدیو را فراهم کنید :

آنچه را که ویدیوی شما در آن قرار دارد به روشنی بیان کنید. هرچه خاص­تر باشد، بهتر است. با این کار به زمان بینندگان شما احترام گذاشته و آنها را ترغیب می­کنید تا روی ویدیوهای بیشتری کلیک کنند. بدین ترتیب برای جذب یکصد سابسکرایبر اول خود در یوتیوب، از مخاطبان خواهید خواست تا کانال شما را سابسکرایب کنند.

بیان کنید که موضوع اصلی فیلم شما چیست یا چه مشکلی را حل می کند؟ اگر یک فیلم آموزشی دارید، بیان شود که این نسخه کدام نسخه نرم ­افزار را آدرس­دهی می­کند؟ همچنین مخاطب قبل از تصمیم ­گیری در مورد اینکه می­خواهد روی این ویدیو کلیک کند، چه چیز دیگری باید بداند؟

 

جذب یکصد سابسکرایبر اول

یا آن که چه چیزی می­توانید در تصویربندی قرار دهید که تصویر مربوط به ویدئو را روشن کند؟ همچنین در ده ثانیه اول ویدئو، در صورت امکان، نکات اصلی را به افراد اطلاع دهید، بنابراین آنها ترغیب می­شوند که کل مطلب را مشاهده کنند.

اگر ویدیوی شما دارای بخش­ های مختلفی از موضوع است، می­توانید این لیست را به عنوان زمینه به اشتراک بگذارید، بنابراین بینندگان می­توانند به موضوعی بپردازند که بیشتر به آنها علاقه دارد.

برای ایجاد مخاطب در YouTube ثابت قدم باشید :

در حالی که محتوای شما باید متفاوت باشد، روند انتشار شما باید قابل پیش­بینی باشد. رعایت یک برنامه ثابت انتشار محتوای ویدئویی، به عنوان یک سازنده YouTube و جذب یکصد سابسکرایبر اول مهم است. با این کار مخاطبان YouTube شما می­توانند بدانند که چه موقع به دنبال محتوای شما بگردند و آن ها می­توانند آینده را پیش­بینی کنند.

با تعیین زمان انتشار به صورت منظم و داشتن یک زمینه محتوایی واحد در تمامی ویدیوها، می­توانید مخاطبان خود را در ورود به کانال­تان تشویق کنید. به خاطر داشته باشید که  فیلم­ های جدید خود را با روش ­هایی، مانند خبرنامه ایمیل، وب­سایت، رسانه­ های اجتماعی و غیره تبلیغ کنید. همچنین تعاملات با بینندگان و پاسخ­دادن به نظرات ویدیویی راهی عالی برای ایجاد تعامل است.

محتوای خود را تست کنید :

وقت بگذارید و بررسی کنید که محتوای شما با مخاطبان YouTube چگونه ارتباط می­گیرد. آیا واقعاً همان چیزی است که آنها می­ خواهند؟ آیا به آنها کمک می­کند؟ آیا برای آن­ها جالب و سرگرم ­کننده بوده و باعث شده است تا آن را دنبال کنند؟

به آنچه سازندگان ویدیوی موفق دیگر در مورد نحوه تبلیغ محتوای خود انجام می­دهند، خوب نگاه کنید. همچنین، معیارهای عملکرد خود را آنالیز کنید. عملکرد ویدیوهای خود را مقایسه کنید تا ببینید چه چیزی بهترین نتیجه را دارد.

 

تعامل مخاطبان با کانال های موفق در یوتیوب

برای ایجاد یکصد سابسکرایبر اول از کمک استفاده کنید :

حتی اگر به صورت انفرادی محتوا ایجاد کنید، مجبور نیستید توسط خودتان ویدیوها را تبلیغ کنید. از حلقه فعلی خود استفاده کنید. ویدیوی جدید خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید، این خبر را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و از آن­ها بخواهید که آن را بررسی کنند.

به احتمال زیاد در اطراف شما افرادی هستند که در ساخت مخاطبان YouTube تجربه­ هایی دارند که می­توانند به شما در شروع کار کمک کنند. همکاری با سایر سازندگان این کار، حتی اگر موضوعات مشابه شما را هدف قرار دهند نیز جواب می­دهد.

علاوه بر تبلیغ متقابل محتوای یکدیگر، شما می­توانید در ویدیوها با یکدیگر مشترک شوید. بدین ترتیب در جهت ایجاد یکصد سابسکرایبر اول ، به افرادی دسترسی پیدا خواهید کرد که ممکن است نتوانسته باشند شما را پیدا کنند.

بهینه ­سازی کانال را جدی بگیرید :

بهینه­سازی موتور جستجو برای ایجاد مخاطبان یوتیوب بسیار مهم است. از آنجا که YouTube متعلق به گوگل است و این سیستم عامل، بزرگ­ترین موتور جستجو می باشد، عمدتا اولین روش در نحوه پیدا کردن ویدئوهای شما توسط افراد و چگونگی رشد کانال شما خواهد بود.

به حتم ایجاد فیلم در YouTube کلیدی برای بازاریابی ویدیویی و محتوا است و ایجاد مخاطب پر رونق YouTube  و جذب یکصد سابسکرایبر اول در این شبکه اجتماعی قدرتمند، هدفی فراتر از ارسال فیلم است.

 

مقالات مرتبط :

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتهٔ پیشین
ساخت کانال یوتیوب با موبایل چه مراحلی دارد؟
نوشتهٔ بعدی
چطور موزیک رایگان برای یوتیوب دانلود کنیم (معرفی ۶ سایت کاربردی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست