انواع مختلف تبلیغات اسپانسری یوتیوب به همراه بیان ویژگی های آن

 مقدمه

امروزه یکی از بهترین و پرکاربردترین راه‌ها برای معرفی کردن برند و محصولات خود در عرصه جهانی تبلیغات اسپانسری می‌باشد. این روش مدت‌ها است که در شبکه اجتماعی یوتیوب مورد استفاده قرار می‌گیرد و عده زیادی از مردم به وسیله همین تبلیغات محصولات خود را به افراد مختلف معرفی کرده‌اند به بیانی دیگر این روش یکی از پرطرفدارترین راه‌ها برای افزایش فروش و همچنین دریافت سابسکرایب می‌باشد.

به چه صورتی می توان در یوتیوب تبلیغ کرد؟

تبلیغاتی که از طریق یوتیوب و شبکه‌های اجتماعی دیگر انجام می‌شود می‌تواند به صورت پست باشد، این پست‌ها در یوتیوب به صورت فیلم نمایش داده می‌شوند در ابتدا، انتها و یا اواسط فیلم تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شود که مخاطب با تماشای این تبلیغات به خرید محصول و یا دنبال کردن کانالی خاص تشویق می‌شود. توجه داشته باشید  کسانی که کار تبلیغات یوتیوب را انجام می‌دهند به صورت جداگانه توسط این شبکه اجتماعی پرمخاطب حمایت مالی می‌شود اما این حمایت مالی شرایطی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

برای تبلیغ در یوتیوب به چه مقدماتی نیاز است؟

شما برای آنکه بتوانید در این شبکه اجتماعی تبلیغات دریافت کنید و به کسب درآمد برسید ابتدا احتیاج به مقدمه‌هایی دارید.

قبل از هر کاری شما باید یک حساب در خارج از ایران داشته باشید تا پول‌هایی که به دلار در می‌آورید در آن حساب واریز شود. این کار برای افراد داخل ایران کمی دشوار است اما نشدنی نیست. قدم دوم برای دریافت تبلیغات اسپانسری در یوتیوب این است که کانال شما باید حداقل ۱۰۰۰ سابسکرایب و ۱۰۰۰ ویو داشته باشد، هنگامی که شما تمام این شرایط را دارا باشید می‌توانید به کسب درآمد از یوتیوب بپردازید و در این شبکه اجتماعی تبلیغات دریافت کنید. درامدی که شما می‌توانید با تبلیغات در این شبکه اجتماعی به دست آورید متغیر است اما معمولاً تبلیغاتی که خود شبکه یوتیوب به شما می‌دهد به ازای هر ۱۰۰۰ ویو ویدئو، مبلغ ۴ تا ۸ دلار است.

روش دریافت تبلیغات اسپانسری در یوتیوب چگونه است؟

روش دریافت تبلیغات اسپانسری در یوتیوب چگونه است؟

روش دریافت تبلیغات اسپانسری در یوتیوب چگونه است؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد شما می‌توانید برای این تبلیغات هم از یوتیوب تقاضای تبلیغ کنید و یا از اشخاص حقیقی و یا حقوقی کار بگیرید. هر دوی این روش‌ها می‌تواند برای شما درآمد زیادی به همراه داشته باشد و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که کدام یک از آن‌ها را انتخاب کنید. یکی از دلایلی که تبلیغات در یوتیوب بسیار پر طرفدار می‌باشد و اکثر برند‌های مطرح در دنیا از آن برای فروش محصولات خود استفاده می‌کنند، پر مخاطب بودن آن است. کاربران در یوتیوب در روز میلیون‌ها فیلم پست می‌کنند که از این رو باعث شده تا این شبکه اجتماعی، پر مخاطب ترین شبکه در دنیا باشد.

تبلیغات اسپانسری یوتیوب چه مدت نمایش داده می شود؟

تبلیغات اسپانسری یوتیوب چه مدت نمایش داده می شود؟

تبلیغات اسپانسری یوتیوب چه مدت نمایش داده می شود؟

شما می‌توانید در شبکه اجتماعی یوتیوب مقدار زیادی تبلیغات اسپانسری بگیرید همانطور که در بالا به آن اشاره شد قیمت این تبلیغات متغیر است و از ۴ دلار تا ۸ دلار می باشد. یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت این تبلیغات تاثیر می‌گذارد مدت زمان نمایش آنها برای کاربر می‌باشد. شاید تا کنون مشاهده کرده باشید که برخی از پست در یوتیوب، تبلیغاتی دارند که تنها ۵ ثانیه طول می‌کشد، این گونه از تبلیغات هزینه کمتری برای تبلیغ دهنده دارد. بعضی از تبلیغات نیز هستند که بیننده می‌تواند آن را بعد از گذشت پنج ثانیه رد کند و ادامه آن را تماشا نکند، این گونه از تبلیغات نیز هزینه کمتری دارد، اما در مقابل این دو مورد تبلیغاتی نیز هستند که به مدت ۲۰ الی ۳۰ ثانیه طول می‌کشد و قیمت سفارش آنها از دو نوع ذکر شده قبلی بیشتر است.

تبلیغات اسپانسری یوتیوب چه مدت نمایش داده می شود؟

تبلیغات اسپانسری یوتیوب چه مدت نمایش داده می شود؟

مطلب آخر:

همانطور که در بالا گفته شد یوتیوب یکی از بهترین راه‌ها برای رونق بخشیدن به کسب و کار می‌باشد این شبکه اجتماعی با میلیون‌ها کاربر فعالی که در سراسر دنیا دارد، همواره یکی از پربیننده ترین و پرمخاطب ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان می‌باشد.

امروزه به دلیل زیاد شدن یوتیوبر‌های ایرانی در این شبکه اجتماعی شاهد بالا رفتن تقاضای کاربران ایرانی برای تبلیغات اسپانسری هستیم. در قدیم این تبلیغات تنها برای کاربران خارج از ایران انجام می‌شد اما امروزه می‌تواند برای کاربران داخل کشور نیز مفید باشد

مقالات مرتبط :

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتهٔ پیشین
فیلم و تبلیغ در توضیحات ویدئو عنصر اصلی بازاریابی مدرن
نوشتهٔ بعدی
تبدیل شدن به یک یوتوب پارتنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست