راهکارهایی برای درآمد از یوتیوب

کسب در آمد از یوتیوب

دانستنی های کسب در آمد از یوتیوب

کسب و کار از طریق یوتیوب پیشرفت فناوری و به دنبال آن امکان ارتباط با استفاده از فضای مجازی ، امکانات و فرصت های بسیار زیاد برای سلامتی وجود دارد که ایجاد  کسب در آمد از یوتیوب می شود. استفاده از این امکانات در مطالعه مطالعه و شناخت مسیرهای مناسب استفاده از امکانات موجود. یکی از ابزارآلات که در ایران بسیار مشهور شده است در وب سایت معروف یوتیوب موجود است.

از یوتیوب چه بازیدانید؟

کسب در آمد از یوتیوب افراد تنها در این وب سایت به عنوان یوتیوب مشغول فعالیت است که ادعا می تواند از طریق کسب و کار از یوتیوب بهره مند می شود. اما آیا این درآمدزایی واقعی است؟ آیا امکان دریافت درآمد زایی از یوتیوب با وجود تحریم های ضد ایران و فیلتر سراسری یوتیوب در ایران وجود دارد؟ چه امکاناتی یا روشهایی برای بهره بردن از این درآمد وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا جواب این سوالات را به راحتی بیابید.

درآمد از یوتیوب یک درآمد غیرفعال و بسیار چشم گیر است.

یوتیوب و مخاطبان بی شمار جهانی

در میان انواع سایت های مختلفی که افراد گوناگون از آن بهره بردند. منزه نام یوتیوب بیشتر بر سر زبانهاست که وجود دارد و از این رو مخاطبان بالایی نیز دارد.

یوتیوب در سال ۲۰۰۵ راه اندازی شد و با گذر زمان رشد چشمگیری این مجموعه بیش از ۱.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ویدئو از سراسر جهان وجود دارد. این رقم در نوع خود بسیار بزرگ بوده است و به همین دلیل دلیل یوتیوب را منبی عظیم از ویدئو متفاوت می داند که نیاز به هر کس دیگری در هر تنظیم تنظیم پاسخگو است. در یوتیوب در هر دقیقه بیش از ۳۰۰ ساعت ویدیو بارگیری کنید.

یکی از نکات جالب درباره یوتیوب این است که ، از نظر تعداد بیننده دومین سایت پربیننده در سراسر جهان وجود دارد. هم اکنون که در معرض خطر است و جذب مخاطب می شود ، در سراسر جهان از تجارت و کار از یوتیوب انتخاب شده است. هر چند یوتیوب در ایران فیلتر شده است و اجازه می دهد آن را محدود کند اما در حال حاضر با فیلتر شدن بسیار بیشتر از برنامه شبکه اجتماعی اجتماعی دیگر در فیلتر شکن دسترسی پیدا می کند و استفاده از آن را در بین دیگر مردم عادی روج پیدا شده است. طبق این سخنرانی از طرف یوتیوب نیز از این قاعده سود استفاده می شود.

استفاده از نظر سرمایه گذاری روی آن و یادگیری قوانین یوتیوب برای تجارت بسیار مفید است. از این رو افراد و موسایتی که در جهت طراحی دوره کسب درآمد از یوتیوب برآمده و از این طریق آموزش پزشکی را به مخاطبان ارائه می دهد. در ادامه ما قصد داریم همان دوره کسب درآمد از یوتیوب راهکارهای را برای درآمدزایی معرفی کنیم.

داشتن یک پارتنر در خارج از ایران به سادگی برای کسب درآمد از یوتیوب است.

چگونه با یوتیوب کسب درآمد می کنیم؟

کسب در آمد از یوتیوب تا اینجا یوتیوب را معرفی کرده و آن را منبع خوبی برای کسب درآمد پیدا کرده است. بعدی این اما قدم است که تجارت چگونگی کسب م مرداد، ظهر از ظهر یوتیوب امد  را شرح برای برای می دهد. در ادامه دو روش مستقیم و غیر مستقیم و تنظیمات یوتیوب برای تجارت درامد را نام ببرید.

کسب درآمد غیر مستقیم به این صورت است که شخص با فعالیت در شبکه یوتیوب شهرت را به دست بیاورد و از طریق آن تبلیغات مختلف را برای محصولات و خدمات ارائه می دهد. این روش ارزشمندانه مرسوم بوده و تعداد زیادی از افراد نیز در معرض دید قرار گرفته اند. کسب درآمد مستقیماً همانطور که از نام آن مشخص است به این معنی است که فرد مستقیماً از یوتیوب به دلیل فعالیتی که دارد ، وجه کند. اما چگونه؟ یا دقیق تر بگوییم با وجود تحریم ها چگونه؟ بله درست است در این روش چالش وجود دارد. اما نگران نباشید ما در ادامه راهکارهایی برای رفع این چالش ها به شما آموزش می دهد.

راهکارهایی برای تجارت در یوتیوب به صورت مستقیم آمده است

در برخی از دوره های کسب و کار از یوتیوب نکاتی راجع به تجارت و کار به صورت مستقیم بیان می شود اما در اینجا اگر شما نکات کاملی را ارائه دهید اگر شما نسبت به این کارخانه انجام دهید.

اولین و مهمترین نکته این است که برای کسب و کار و استفاده از طریق یوتیوب ایجاد شده است یک حساب Google AdSense شما باید باشید ، اما داشتن یک آدرس واقعی در کشوری غیر از ایران پیش نیاز به افتتاح حساب Google AdSense است. چون به این نتیجه رسیدم که این حساب برای ایرانیان وجود ندارد. اما یک راه دیگر برای دور زدن این محدودیت وجود دارد. در صورتی که شما یک نفر را در خارج از ایران شناسانده اید و آن فرد امین است ، از شما کمک می کند کند کند. آن فرد به این حساب را با نام و رسم واقعی در خارج از ایران برای خود را به وجود آورده است. استفاده کنید و پرداخت کنید توسط یوتیوب به حساب او ریخته شود و از حساب شما به شما امکان پذیر می شود.دقت کنید اگر اشتباه کنید یا غیرواقعی برای باز کردن حساب کاربری معقول در نظر بگیرید ، چرا که در صورت غیرقابل اعتماد است که توسط یوتیوب قابل تشخیص است و ردیابی وجود دارد.

روش دیگر نیز برای رفع این محدودیت و تجارت و کار و کار با یوتیوب  وجود دارد که بدین شرح است: آیا شما با تهیه یک مجله سرور برای مدت طولانی ، و اگر شما کمک می کنید برای یک حساب پیاپی آن را تنظیم کنید و تنظیم کنید یوتیوب تنظیم کنید؟ نشده اند فعالیت این روش به فرد دیگری نیز م، خارج از ظهر ایران نیاز دارد که واقعا م، خارج از ظهر ایران واقعا برای شما حساب باز کند. این روش خطرناک نسبت به روش قبلی دارد.

برای راه اندازی یک کانال در یوتیوب از پدر و مادر خود در خارج از ایران کمک بخواهید تا شما را برای یک کانال نصب کنید و سپس شما را به عنوان مدیر کانال به کانال بیاورد و بدین ترتیب شما یک کانال در یوتیوب است که بودید. آن فعالیت کنید.

برای کسب درآمد از طریق تعداد بازدیدکنندگان ویدیو از طریق تنظیمات یوتیوب خود را فعال کنید.

تنظیمات یوتیوب برای تجارت درامد

در اینجا راجع به نحوه درآمد زایی صحبت می کند اما هنوز لازم نیست تا نکاتی که در ادامه بیان می شود برای داشتن درآمد محافظت می شود.

  • قبل از هر چیز دیگری لازم است بدانید ، طبق آخرین تنظیمات یوتیوب برای تجارت درامد برای این که یک کانال در یوتیوب تحت عنوان مشترک شود ، حداقل حداقل هزار عضو شوید . اگر فکر کنید تعداد اعضای کانال خود را برای  کسب و کار از طریق یوتیوب  افزایش می دهید.
  • نکته بعدی این است که ویدیوها بیشتر از ۴۰۰۰ دقیقه بازدید می شوند. این کار با تعداد مشترک ویدیو زیاد است با مدت زمان بالا در صورتی که کودکان کل زمان ویدیو را مشاهده کنید ، اگر نمی توانید انجام دهید.
  • آخرین نکته قابل توجه در این بخش برای تنظیمات یوتیوب برای تجارت و کار در مورد نیاز. این تنظیمات به این صورت است ، در صورتی که بخواهید از طریق تعداد بازدید کنندگان برای کسب درآمد ، این قسمت را در یوتیوب فعال کنید. با فعال کردن این گزینه یوتیوب جذاب در ابتدای پخش فیلم های تبلیغاتی شما تبلیغات خود را پخش کند و از این طریق کسب می کند اگر امکان پذیر شود. برای تغییر تنظیمات از قسمت تنظیمات کانال یوتیوب مراجعه و گزینه کانال من را انتخاب کنید، بعد از آن روی، واژه کانال سفارشی کلیک نشده اند و م، صفحه انتخاب نشده اند وبلاگ اگر گزینه های اضافی را کلیک نشده اند، سپس در صفحه بعدی در قسمت کسب درآمد از گزینه فعال کنید کلیک کنید

تنظیمات کانال یوتیوب

مقالات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتهٔ پیشین
همه چیز در ارتباط با ارزهای دیجیتال
نوشتهٔ بعدی
چرا طرفداران ارز دیجیتال درایران رو به افزایش است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست