ادمین یوتیوب ، وظایف و ضرورت استفاده از آن برای مدیریت

مقدمه:

یک ادمین یوتیوب ممکن است کارهایی مانند شامل ارسال تماس های تلفنی ، دریافت و هدایت بازدیدکنندگان ، پردازش متن ، ایجاد صفحه گسترده و ارائه را انجام دهد.. علاوه بر این ، ادمین گاهی به ایجاد کانال در یوتیوب و مدیریت آن می پردازد

اهمیت ادمین در مدیریت یوتیوبوظایف ادمین یوتیوب:

منظور از فعالیت ادمین یوتیوب ، اجرای مدیریت یا کارهای اداری منطقه از قبیل تهیه بودجه ، سیاست ها ، قراردادها ، مدیریت پرسنل ، چاپ مطالب دوره و کاتالوگ ها ، برنامه ریزی طولانی مدت و نگهداری موجودی تجهیزات، ارسال تماس های تلفنی ،پردازش متن ، و …. باشد. علاوه بر این وظایفی دیگر مانند:

 • پاسخگویی به تلفنها
 • مکاتبات تجاری
 • تماس با مشتری
 • روابط مشتری
 • ارتباطات
 • نامه نگاری
 • ایجاد صفحه گسترده
 • ارائه و تشکیل پرونده
 • نگهداری داده های رایانه ای
 • خدمات مشتری
 • کارگردانی مشتری
 • دریافت و هدایت بازدیدکنندگان

ضرورت استفاده از ادمین یوتیوب:

شما می توانید چندین نفر کانال خود را بدون دسترسی به حساب Google خود مدیریت کنید. دعوت از شخصی برای مدیریت کانال شما:

به شما اجازه می­دهد فقط مقدار دسترسی مورد نیاز خود را فراهم کنید.

با ایجاد نظر کاربر یا مشاهده فیلم در YouTube با وی ، گیج کننده تر است

کانال یوتیوب جزو محبوب ترین سایت های ویدئوییچگونگی ایجاد دسترسی برای ادمین:

 1. بهyoutube.com بروید
 2. در سمت چپ ، روی تنظیمات کلیک کنید
 3. روی مجوزها کلیک کنید
 4. روی دعوت کلیک کنید و آدرس ایمیل شخصی را که می خواهید به عنوان ادمین یوتیوب دعوت کنید وارد کنید
 5. روی Access کلیک کنید و نقشی را که می خواهید به این شخص اختصاص دهید انتخاب کنید.

مدیر:

می تواند دیگران را اضافه یا حذف کرده و جزئیات کانال را ویرایش کند. و فیلم ها را بارگذاری ، ویرایش ، انتشار و حذف کند. کانال حذف نمی شود.

ویرایشگر:

می­تواند فیلم ها را بارگذاری و ویرایش کند و فیلم های پیش نویس را حذف کند. نمی توان دیگران را اضافه یا حذف کرد ، فیلم های منتشر شده یا کانال را حذف کرد یا قرارداد بست.

ادیتور:

 می تواند فیلم ها را بارگذاری و ویرایش کند و فیلم های پیش نویس را حذف کند. نمی توان دیگران را اضافه یا حذف کرد ، فیلم ها یا کانال را حذف کرد ، قرارداد منعقد کرد یا اطلاعات درآمد را مشاهده کرد.

بیننده:

می تواند جزئیات کانال را مشاهده کند (اما ویرایش نکند).

بیننده محدود:

می تواند جزئیات کانال را مشاهده کند (اما ویرایش نکند) به جز اطلاعات درآمد.

۶- ذخیره را کلیک کنید.

۷-برای حذف یا تغییر دسترسی

۸- به studio.youtube.com بروید.

۹- در سمت چپ ، روی تنظیمات کلیک کنید.

تاثیرگذاری ادمین یوتیوب در محبوبیت سایت۱۰-روی مجوزها کلیک کنید.

۱۱-به شخصی که می خواهید حذف کنید بروید و روی پیکان رو به پایین کلیک کنید.

۱۲-نقش جدیدی را به عنوان ادمین یوتیوب انتخاب کنید یا روی حذف دسترسی کلیک کنید.

توجه: هنوز مجوزهای کانال از بعضی قسمتهای Studio پشتیبانی نمی کنند. حتی اگر مالک بتواند به این ویژگی ها دسترسی پیدا کند ، کاربران دعوت شده نمی توانند دسترسی داشته باشند

 

ایجاد کانال در یوتیوب:

بنابراین شما در فکر این هستید که برای کسب و کار خود وارد YouTube شوید ، درست است؟ این یک حرکت هوشمندانه است ، با توجه به اینکه ۳۰۰ دقیقه ویدئو هر دقیقه در پلتفرم بارگذاری می شود ، اما به نظر نمی رسد به راحتی یاد بگیرید چگونه یک وب سایت ایجاد کنید. آرام باشید – برای راه اندازی کانال کسب و کار YouTube شما قصد داریم برخی از اصول اولیه را به شما ارائه دهیم.

وقت آن است که کلاه مدیر خود را بپوشید! در اینجا مراحل لازم برای راه اندازی یک کانال Youtube وجود دارد:

نقش ادمین در ایجاد محتوای پر مخاطب

 1. با اصول اولیه شروع کنید

اولین کاری که باید به عنوان ادمین یوتیوب انجام دهید این است که کانال تجاری خود را ایجاد کنید و YouTube انجام آن را فوق العاده آسان می کند. فقط با چند کلیک ، آماده راه اندازی کانال جدید خود خواهید بود.

وارد YouTube شوید و روی نماد کاربر در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید .برای رفتن به تنظیمات YouTube حساب خود ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید.روی ایجاد یک کانال جدید کلیک کنید ..

سپس “استفاده از تجارت یا نام دیگر” را انتخاب کنید.نام تجاری خود را اضافه کنید و ایجاد را کلیک کنید

 1. قسمت about را پر کنید

اگر از خود می پرسید که چگونه می توانید یک کانال YouTube ایجاد کنید که توجه شما را به برند تجاری شما جلب کند ، قدم بعدی پر کردن مشخصات و مشخصات کانال شماست. این اولین گزینه ای است که پس از ایجاد کانال مشاهده می کنید. در اینجا ، باید نام تجاری خود و آنچه بینندگان انتظار دارند در کانال شما ببینند را توصیف کنید. این مکان همچنین مکانی عالی برای افزودن پیوند به وب سایت و سایر شبکه های رسانه های اجتماعی شما است. این توضیحات در بیش از یک مکان در کانال شما نشان داده می شود .

 1. هنر خود را کانال کنید

وقتی به یک کانال YouTube می روید ، بلافاصله با یک بنر بزرگ که نام کانال را نشان می دهد ، از شما استقبال می کنند. این عکس روی جلد شما است و برای معرفی برند شما املاک اصلی است.

شما به عنوان ادمین یوتیوب می توانید عکس روی جلد خود را به همان اندازه که می خواهید عجیب و غریب یا کم اهمیت بسازید ، اما فقط مطمئن شوید که برند تجاری شما نقطه کانونی است ، زیرا این اولین احساسی است که شخص پس از ورود به آن حس می­کند. خوشبختانه ، اگر اتفاقاً یک طراح گرافیک فصلی نباشید ، مجموعه ای عالی از ابزارها برای شروع کار وجود دارد. یادآوری دوستانه: YouTube توصیه می کند عکس روی جلد خود را با وضوح ۲۵۶۰ ۴ ۱۴۴۰ پیکسل با حداکثر اندازه پرونده ۴ مگابایت بارگذاری کنید.

شناخت بازار هدف در تولید محتوا

 1. بازار خود را بشناسید ، نوع محتوای خود را بشناسید

از آنجا که در حال راه اندازی یک کانال YouTube برای مشاغل شخصی خود هستید ، باید بیش از ماده منبع کافی برای کار داشته باشید و می توانید به محتوای ویدئویی خود به بیش از یک روش نزدیک شوید.

اگر محصول پیچیده ای دارید و می خواهید مشتریان خود را قادر به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن کنید ، ممکن است آموزش های ویدئویی راهی عالی برای شما باشد. آیا می خواهید نظرات عالی مشتریان خود را نشان دهید؟ توصیفات ممکن است راهی برای پیش بردن باشد. حتی بهتر ، هر دو را انجام دهید! به این ترتیب ، کانال شما محتوای متنوعی برای مصرف دارد که می تواند در بینندگان مختلف طنین انداز شود که این امر می تواند در حرفه ای نشان دادن ادمین یوتیوب موثر باشد

شما همچنین باید محتوایی ایجاد کنید که هدف شما جمعیت شناختی مورد نظر شما از تجارت باشد. این یک روش قدرتمند بازاریابی ورودی است که مشتریان را به سمت برند شما می کشاند. هرچه بیشتر به بازار هدف خود بپردازید ، احتمال اینکه آنها بخواهند خدمات تجاری شما را بررسی کنند بیشتر است.

 1. اولین ویدئوی (رسمی) خود را بارگذاری کنید

در این مرحله ، شما احتمالاً در مورد ویدئوی اول خود مقدار زیادی تحقیق کرده اید و اگر پیش نمایش کانال خود را زیر کمربند خود دارید ، کمی تمرین نیز دارید! اکنون وقت آن است که اقدام کنیم و بگوییم “عمل”.

پس از اتمام فیلمبرداری و ویرایش اولین ویدئوی خود ، زمان بارگذاری آن فرا رسیده است. با توجه به اینکه YouTube به بارگذاری ویدئوها متکی است ، هنگام ورود به حساب ادمین یوتیوب گزینه بارگذاری را در سمت راست بالای صفحه پیدا خواهید کرد.

مقالات مرتبط :

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

نوشتهٔ پیشین
معرفی بهترین روش های آپدیت یوتیوب
نوشتهٔ بعدی
اطلاعاتی در مورد سایت دانلود فیلم از یوتیوب به همراه روش‌های دانلود  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست