بهترین روش ها در یافتن و استفاده کردن از تگ یوتیوب

 مقدمه

همه ما می‌دانیم یکی از ساده ترین و موثر ترین راه‌ها برای دیده شدن در فضای مجازی و به ویژه یوتیوب، استفاده از تگ‌های مرتبط می‌باشد. این تگ‌ها، محتوای شما را دسته بندی می‌کند و در نتیجه تگ یوتیوب سبب بالا رفتن بازدید پیج می‌شود. البته باید توجه داشته باشید تا از تگ‌های مرتبط با محتوای خود استفاده کنید.

اهمیت استفاده از تگ:

همان طور که در بالا به آن اشاره شد، استفاده از تگ از اهمیت زیادی در یوتیوب برخوردار است. اگر به صفحه یوتیوب افراد معروف و پرکار در این عرصه دقت کنید، می بینید که در پایین ویدئو‌های خود از تگ‌هایی مرتبط با موضوع استفاده کرده‌اند. این کار سبب می‌شود تا افرادی که به دنبال محتوایی با موضوع خاص هستند، آن ویدئو را با سرچ کردن تگ استفاده شده به آسانی پیدا کنند.

اهمیت استفاده از تگ:

یافتن بهترین تگ در یوتیوب:

حال که گفتیم برای بازدید پیج خود از تگ‌ها استفاده کنید، شاید این سوال در ذهنتان درست شود که چگونه باید تگ‌های معروف و پر باز دید را پیدا کنیم.

سرچ در گوگل:

یکی از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن هر جوابی استفاده از گوگل می‌باشد. شما می‌اتوان به راحتی با یک سرچ ساده در گوگل، بهترین تگ یوتیوب را برای پست خود انتخاب کنید.

ویدئو های افراد مشهور:

یکی دیگر از راه‌های یافتن بهترین تگ‌ها در یوتیوب، گشتن بین ویدئو‌های افراد مشهور و به اصطلاح یوتیوبر‌های معروف می‌باشد. این افراد به دلیل آشنایی با محیط این برنامه و همچنین بالا بودن بازدید ویدئو هایشان، از تگ‌های بخصوصی برای افزایش بازدید استفاده می‌کنند و همین امر باعث بالا رفتن بازدید ویدئو‌های آن‌ها می‌باشد.

استفاده کردن از پیشنهاد خودکار یوتیوب:

قابلیتی در یوتیوب وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین تگ‌ها را برای ویدئوی خود پیدا و از آن‌ها استفاده کنید. یوتویوب برای پیشنهاد‌هایی که به شما می‌دهد کاملا حساب شده عمل می‌کند و به صورت هوشمند می‌تواند بهترین تگ را برای شما پیدا کند.

البته شما خودتن هم می‌توانید برای پست هایتان در یوتیوب، تگ مناسب پیدا کنید فقط باید برای انجام این کار کمی وقت بگذارید.

برچسب های سریع برای پست تگ یوتیوب

برچسب های سریع برای پست:

اگر هنگام تگ یوتیوب از کلمه seed استفاده کنید، می‌توانید خیلی سریع تگ مورد نظر را پیدا کنید. با این امکان دیگر نیازی نیست تا خودتان ساعت‌ها دنبال تگ مناسب بگردید.

استفاده از فیلم هایی که در حال رتبه بندی هستند:

اگر قبل از پست کردن ویدئو، به رتبه بندی آن فکر کرده‌اید که ویدئو شما قرار است در چه رتبه بندی باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از ویدئو‌هایی استفده کنید که قبلا در یوتیوب پخش شده‌اند و جواب گرفته‌اند. از تگ‌های این ویدئو‌ها برای برچسب گذاری پست‌های خود استفاده کنید شاید این کار نقطه شروع خوبی برای پیشرفت کانال شما باشد.

استفاده از فیلم هایی که در حال رتبه بندی هستند تگ یوتیوب

در هشتگ گذاری زیاده روی نکنید:

همان طور که گفته شد یکی از بهترین کار ها برای افزایش بازدید در یوتیوب، استفاده از هشتگ و یا همان تگ است. اما زیاده روی در استفاده از آن هم اثر منفی روی کانال شما می‌گذارد. در واقع تگ‌ها می توانند به الگوریتم یوتیوب کمک کند که ویدئو شما را به کسانی نشان دهد که دنبال همان دسته فیلم می‌باشد. اگر شما از تگ‌های زیادی استفاده کنید این کار باعث سردرگمی الگوریتم یوتیوب می‌شود. تگ یوتیوب معمولا باید بین ۲-۳ کلمه کلیدی انتخاب شود تا درک آن برای الگوریتم یوتیوب آسان تر باشد. سعی کنید در انتخاب کلمه کلیدی خود از واژه‌هایی استفاده کنید که ویدئوی شما را به صورت گسترده پوشش دهد.

 

اولین هشتگ خود را از کلمات کلیدی انتخاب کنید: تگ یوتیوب

 

اولین هشتگ خود را در تگ یوتیوب از کلمات کلیدی انتخاب کنید:

یکی از بهترین روش‌ها در هشتگ گذاری به این صورت است که اولین هشتگ خودتان را از کلماتی انتخاب کنید که در ارتباط با آن پست‌های زیادی گذاشته شده است. بعد از این کار می‌توانید از کلماتی استفاده کنید که به وسیله آن‌ها ویدئو شما توصیف شود و افراد بتوانند با سرچ کردن آن، ویدئوی شما را ببینند. استفاده از این روش می‌تواند به افزایش بازدید کنندگان وبدئوی شم در یوتیوب کمک ویژه‌ای کند. مورد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که در هنگام رتبه بندی‌ها، تگ‌های اول بسیار مورد توجه یوتیوب قرار می‌گیرند و اگر آن‌ها را به درستی انتخاب نکنید، رتبه خوبی به شما تعلق نمی‌گیرد.

در تگ یوتیوب از کلمات گسترده استفاده کنید:

شما می‌توانید برای افزایش بازدید ویدئو‌های خود در یوتیوب از تگ یوتیوب طولانی استفاده کنید. دلیل پیشنهاد کردن این تگ‌ها این است که می‌توانید به راحتی محتوای ویدئوی خودتان را در آن بیان کنید. این کار سبب می‌شود تا کسانی که می‌خواهند ویدئوی شما را ببینند راحت تر بتوانند مطلبی که در ذهنشان است را جست و جو کنند. همچنین این کار یوتیوب کمک می‌کند تا راحت تر ویدئوی شما را مورد بررسی قرار دهد.

توجه داشته باشید که هشتگ‌ها برای درک بهتر یوتیوب از محتوای شما به کار برده می‌شوند و اگر می‌خواهید که در این شبکه اجتماعی موفق باشید باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

مطلب آخر:

امروزه شبکه‌های اجتماعی بسیار گسترده شده اند و تقریبا تمام افراد جهان از آن‌ها استفاده می‌کنند. یکی از این شبکه‌های اجتماعی معروف که چندین سال است توجه بسیاری از مردم در سرتاسر جهان را به خود جلب کرده است، یوتیوب می‌باشد. این شبکه اجتماعی سال ها است که در زمینه به اشتراک گذاری ویدئو فعالیت دارد.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد یکی از روش‌های افزایش بازدید در یوتیوب گذاشتن تگ‌های مختلف است. این تگ‌ها می توانند تگ های معروف و یا حتی تگ‌هایی باشند که شما خودتان آن‌ها را درست کرده اید باشد، در هر صورت اگر از آن‌ها استفاده کنید، قطعا تگ یوتیوب در افزایش بازدید پیج شما تاثیر خواهد داشت. سعی کنید در هنگام استفاده از این تگ‌ها به مقدار پست شدن آن‌ها نیز توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین تگ را برای ویدئوی خود پیدا و از آن استفاده کنید.

مقالات مرتبط :

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتهٔ پیشین
معرفی بهترین سایت‌های دانلود عکس رایگان و بررسی مزایای آن ها
نوشتهٔ بعدی
آموزش نحوه ساخت و تنظیمات ساخت اکانت پایر و نحوه شارژ آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست